אייקון סגירת טופס
אייקון צור קשר צור קשר
רוצים שאחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן

אימון אישי לבני נוער להעצמה אישית


 

אימון אישי, (קאוצ'ינג - Coaching בלע"ז), מיועד לעזור לנער למצוא את הדרך הטובה ביותר שתסייע לו להפיק מעצמו את המיטב ולהשיג מטרות ויעדים שהוא מעוניין בהם.  
 

אימון אישי לבני נוער בהפרעת קשב וריכוז עוזר לנער בשיפור הביצועים שלו באופן משמעותי מאד.


האימון האישי מחולק לשני מישורים:

  • הענקת כלים להתמודדות עם הביטויים של הפרעת הקשב והריכוז על חייו.
  • פיתוח אסטרטגיות למידה, חשיבה ופעולה – להשגת מטרות.

 

אימון אישי לבני נוער

מדוע נדרש אימון מותאם ספציפית לבני נוער? אילו מטרות ויעדים אמור אימון כזה להשיג? מתי כדאי להתחיל אימון כזה? כל התשובות – במאמר שלפניכם.

אימון אישי לבני נוער – מי צריך את זה?

כל נער! אימון אישי והכוונה מסודרת לבני נוער, היא במקרים רבים הדרך הטובה ביותר לגרום לכל אחד למצוא את הדרך הנכונה להתפתחות ולמיצוי עצמי.  אין ספק בכך שבזמן שנער מתבגר, הוא נמצא בזמן הכי לחוץ ומאתגר בחייו, וכך גם בני משפחתו שצריכים להכיל את כל הלחצים שמופעלים עליו, על אחת כמה וכמה שהוא סוחב איתו לקות של קשב וריכוז. ראוי לציון שבזמן זה, הוא עובר מנעד רחב של שינויים פייסיים, רגשיים וגם חברתיים. על כן, אימון פרטני לנער עשוי לייסע לו במיוחד מול התמודדות של קשיים אלו ביום יום, בלימודים, ביחסים עם חברים ועוד.

 

בית הספר

אימון אישי לבני נוער - נערים/ות בעלי הפרעת קשב וריכוז עלולים לבזבז אנרגיות וגם את הזמן שלהם על לימוד שיכול להיות שהוא לא יעיל עבורם. ההנחה היא שלכל נער או נערה יש אופי מיוחד וכישורים ייחודיים אותו קיבל במתנה כשנולד ולעיתים הן נמצאות חבויות מאחורי מסך עשן שקשה לראות מבעדו וקשה גם להביא אותם לאור העולם שמבחוץ. למזלנו, בעבודה קשה ניתן להביא את הכישורים הללו ואת תכונות הנער/ה לידי ביטוי ומיצוי.

 

להצלחה בחיים

בני נוער בדיוק כמו מבוגרים, עלולים למצוא את עצמם לא פעם מבולבלים, לא יודעים לאילו כיוונים לפנות ואיך להתפתח בחיים שלהם. כמו המבוגרים, גם הם צריכים הכוונה, צריכים איש מקצוע או אשת מקצוע כמו שוש מעוז אריה שיכוונו אותם לכיוון הנכון. אימון אישי לבני נוער יכול לעשות להם פלאים, יכול למקד אותם ולסייע להם להבין מה הם רוצים בחיים וכמובן, לסייע להם להתמודד עם קשיים ואין מי שלא מתמודד עם כאלו במהלך חייו. מנטור יכול לסייע למימוש הפוטנציאל האישי של המתבגר והוא אומנם לא יכול להחליף אותו אבל בהחלט יכול להדריך אותו איך לגדול עוד ועוד.


אימון אישי לבני נוער בשביל לגדול עוד ועוד.

מרכיב חשוב באותו אימון אישי לבני נוער הוא ההבנה שהתחרות היא לא מה שמשנה כאן אלא ההישגיות. יש רבים שלא מבינים את זה ורואים את הדברים בצורה לא נכונה, וזו הסיבה שהם לעיתים מתייאשים מחוסר הצלחה מכיוון שהם רואים אחרים מצליחים יותר מהם והם עסוקים בהשוואות. אימון אישי נותן קודם כל כלים איך להשתפר, איך להגיע להישגים טובים יותר ואיך המתבגר יכול להתעלות מעל עצמו אך הוא גם מבהיר שאין שום תחרות עם אף אחד. התחרות היחידה היא עם עצמינו ואנחנו אמורים לדרוש מעצמינו יותר, לשאוף גבוה יותר ולהגיע להישגים טובים יותר בעזרתו של אימון כזה.


אל תיפלו ברשתם של שרלטנים

תחום האימון הוא תחום פרוץ היום, תחום אליו נכנסים לא מעט "מאמנים", שאינם מוסמכים כמו שוש מעוז אריה, תחום בו צריך לברור בפינצטה את המאמן. אם אתם מחפשים אימון אישי לבני נוער עבור הילד שלכם, בדקו מהו הניסיון של המאמן המיועד באופן כללי ואיזה ניסיון ספציפי יש לו עם בני נוער בכדי לקבל את התמונה המלאה לגביו. אל תתפתו להבטחות שווא כדוגמת "לא תכירו את הילד אחרי שבועיים" וכדומה. אימון אישי הוא תהליך ואם הוא מתבצע על ידי איש מקצוע ומתקיים שלב אחרי שלב, אכן אפשר לראות תוצאות מדהימות אצל המתאמן.
 

החופש הגדול – אתגר גדול

 החופש הגדול למשל יכול להיות מאתגר מאוד עבור הורים שיש להם נער או נערה עם לקות שכזו ומעבר לזמן ההנאה והפורקן של החופש, יש רצון שיגיעו לשנה הבאה מציודים בכלים הנכונים ושהעבודה שעשו תשמר ותוביל אותם לשנה החדשה מוכנים. אם אתם רוצים שילדכם יעלו על המסלול הנכון בחיים, צרו קשר עוד היום עם שוש מעוז אריה – אימון אישי לבני נוער.

 

אימון אישי לבני נוער

 

 

X