אייקון סגירת טופס
אייקון צור קשר צור קשר
רוצים שאחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
רוצים שאחזור אליכם?

השאירו פרטיכם כאן!

אימון אישי לחיים


אימון אישי לחיים | שוש מעוז אריהאימון אישי מהו?

אימון אישי לחיים בראש ובראשונה הוא תהליך להשגת מטרות ושיפור החיים.
תהליך האימון המאפשר לכל אחד ואחת להגיע למיצוי ומימוש פוטנציאל אישי, שיפור ביצועים והישגים בחייהם האישיים והמקצועיים. התהליך מתמקד ביכולות האדם – והדרכים לשימוש אפקטיבי להשגת מטרותיו ויעדיו.

במסגרת תהליך האימון, נחשפים המתאמנים לכישרונותיהם ויכולותיהם ומקבלים כלים משמעותיים למימוש והגשמה – כלים אשר ילוו אותם כל החיים:

  • כלים להתמודדות בתקופה של שינויים
  • כלים ליצירת משמעות וערך בחיים
  • כלים ליצירת איזון בין תחומי החיים השונים
  • כלים ליצירת מיקוד ובהירות יום יומית וארוכת טווח
  • כלים להתקדמות, התפתחות והשגת מטרות ויעדים
  • כלים ליצירת פריצות דרך משמעותיות

למי מתאים אימון אישי לחיים?

האימון מתאים לכל אדם הרוצה לממש עצמו בחיים, לגדול אל יכולותיו הטמונות בו. כל אדם המעוניין לחוות את עצמו במיטבו – לחוות הצלחה אמיתית והגשמה בתחום האישי, בתחום המקצועי, במשפחה ובזוגיות. האימון מתאים לכל אדם אשר חווה תחושת “תקיעות” ורוצה לשנות את המצב הקיים!

האימון מתאים לכל אדם אשר מאמין כי מגיעים לו חיים טובים יותר, אדם המוכן לקחת אחריות על צעדיו ומחפש אחר דרכים לצמוח ולהגשים עצמו אישית ומקצועית. אדם המאמין כי הדבר אפשרי ובר השגה – כי השינוי אפשרי! היכולות קיימות בכולנו, עלינו רק להחליט לצאת לדרך.

כיצד מתבצע אימון אישי – וכמה זמן דרוש לתהליך אימון?

האימון האישי הוא תהליך בו מתבצעות פגישות שבועיות בנות שעה.
קיימת אפשרות לביצוע הפגישות פנים אל פנים , באמצעות הטלפון או הסקייפ.
במהלך האימון נדרש המתאמן לשיתוף פעולה והתבוננות פנימית לתוך עצמו, חשיבה, למידה וביצוע משימות בין הפגישות. לרשות המתאמנים עומדת דלת פתוחה לקשר עם המאמנת בטלפון או במייל, לפי הצורך, לתמיכה, ליווי והדרכה שוטפת.

כמה זמן אורך אימון אישי?

משך האימון האישי משתנה בין מתאמן למתאמן ועומד על תקופה של כ- 3-4 חודשים.

 

אימון אישי לחיים - מתי אתם זקוקים לאימון כזה?

כיום, ישנה תחושה כי רבים מאיתנו הולכים לאיבוד מבולבלים, אינם חשים שהם מנצלים את הפוטנציאל האישי שלהם, ובעיקר - לא מאושרים. יכולות להיות לכך סיבות אפשריות רבות, שיכולות להתחיל מהשגרה היומיומית השוחקת שגורמת לנו לאבד את הפוקוס במטרות שלנו, וכלה במכשולים או אתגרים נקודתיים, שאיננו מצליחים להתמודד איתם בהצלחה הנדרשת, ולכן, הם ממשיכים "ללוות" אותנו, מסתבכים במוחנו ומאטים את התקדמותנו גם בתחומים אחרים. אין ספק כי יש צורך בכלי ספציפי שיעזור לנו להחזיר את השליטה והמיקוד לחיינו - אימון אישי לחיים. אימון אישי לחיים, במיוחד כאשר הוא מתבצע בהדרכת מנטורית למימוש פוטנציאל אישי עסקי, כמו שוש מעוז אריה יכול להוות את השינוי בין תחושת כשלון מתמשכת לבין העצמה ומיצוי הפוטנציאל האישי.

 

למי נחוץ אימון אישי?

לכאורה, אימון כזה נחוץ רק למי שחש שהוא איננו מממש את היכולות הטמונות בו, אולם, פועל, ישנם מעט מאד אנשים שחשים כי הם מגשימים את עצמם בכל התחומים - בתחום הזוגיות, בתחום המשפחה, בתחום העסקי, ובכל אחד מהתחומים הרבים בהם אנחנו נוגעים בחיי היומיום שלנו. אימון אישי מסוג זה, נותן לאדם את ארגז הכלים הנדרש לו, ומאפשר לו, על ידי כך, לממש את עצמו ולסגור את הפער בין המקום בו הוא נמצא כיום, לבין המקום, בו על פי יכולותיו ותחושתו, הוא אמור להיות.

 

מה, בעצם, עוצר אותנו מלממש את עצמנו?

גם החסמים והמעצורים האישיים שלנו שונים במקצת מאדם אחד לשני, וזוהי הסיבה לכך שתבנית אימון אישי לחיים המתאימה לאדם אחד, לא בהכרח תתאים לחברו, גם אם הוא דומה לו מאד בהרכב האישיות שלו. חלק גדול מההרגלים החשיבתיים השגויים שצברנו במהלך חיינו עלולים אף הם להוות אבני נגף המונעות מאיתנו ללכת במסלול הראוי לנו ולתפוס את המקום הנכון עבורנו על פי הפוטנציאל שלנו. מימוש והגשמה עצמיים חשובים מאד, כי, למרות שאנחנו עלולים שלא להיות מודעים לכך, לאי השגתם ישנן השלכות גם על תחומים אליהם הם אינם קשורים ישירות.

 

מעוניינים באימון אישי? צרו איתי קשר!

 

X