אימון למציאת זוגיות - שוש מעוז אריה

אימון לזוגיות: התמקד! זוגיות לפניך

על מיקוד במטרה וזוגיות

  • זוגיות טובה זה מושא התשוקה של רבים, אך לא כולם מצליחים להשיגה. לעיתים אנשים נוטים לחשוב כי אין להם מזל, כי אינם מוצלחים מספיק, אינם חכמים, מצחיקים או יפים דיים, אך האמת היא שהסיבה הרבה יותר פשוטה. אנשים אלה אינם ממוקדים במטרה ולא מכוונים את פעולותיהם לטובת היעד – מציאת זוגיות רצויה. אימון לזוגיות הוא פתרון נהדר שיכול לעזור לרבים. 

    השגת מטרה– כל מטרה באשר היא, מצריכה מהאדם התאמה מחדש למציאות ועריכת שינויים בחייו. ניהול תהליך של שינוי הינו דבר מאתגר המצריך  גיוס מירב הכוחות ותשומת הלב והימנעות מביצוע פעולות אשר עלולות לעכב מלהגיע למטרה. אם הנך מחפש אחר זוגיות, לא משנה היכן תהיה, היה ממוקד במטרה. בינינו תוכל לפגוש את בן/בת הזוג שלך בכל מקום בו תהיה באופן אקראי לחלוטין – במסיבה פרטית, מועדון, בחוף הים, בטיול בארץ או בחו”ל, בסופר מרקט וכמובן במדיה החברתית. אתרי היכרויות והרשת החברתית פייסבוק הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה תוססת להיכרויות.       

אימון לזוגיות: אבל מה זה אומר להתמקד?

התמקדות היא הכרה במחשבות וברגשות שלנו. אנו עשויים לכעוס על החבר לשעבר או לקנא בחברה החדשה שלו, אבל העיקר הוא להיות מודעים לתחושה השלילית ולקבל אותה. הרי זה בסדר לכעוס ולהיפגע וזה בסדר אפילו לקנא, כי קנא מאותת לנו על מה הינו רוצים להשיג בחיים ובמה חשוב להתמקד.

עצם הקבלה של הרגשות השליליים עשויה לחולל בנו שינוי פנימי – שינוי במסגרתו אנו מפנים את המיקוד באנרגיה שלילית לטובת השגת מטרות ויעדים, תקווה, אהבה וכל תחושה טובה שממלא אותנו בעת ההתמקדות במטרה. לעומת זאת, במידה ונשאיר את המיקוד בתחושות השליליות, ימשיך לעבוד באותו האופן “גלגל האנרגיה השלילית” . כתוצאה מכך נשאר “תקועים” במציאות של עצמנו, נמשוך אלינו אנשים בעלי אנרגיה שלילית ולא נצליח להשיג את המטרה שכה שואפים אליה.

וכעת, איך מתמקדים במטרה הלכה למעשה?

בכדי לצאת מהעולם הצר והידוע מראש שיצרנו לעצמנו, יהיה עלינו לעבור אימון לזוגיות. לזהות את הציפיות והמחשבות אשר התקבעו בראשינו ולהבין מה באמת קורה במציאות ומה מכשיל ומדכא אותנו. תהליך כזה נקרא התבוננות פנימית ויצירת מודעות עצמית. את האמונות השליליות, אשר מעכבות אותנו בחיים, יש להחליף במחשבות חיוביות ומחזקות. לא קל לעשות זאת ולכן יש להתמקד במחשבות החיוביות שוב ושוב, עד שנאמין בהן באמת. כמו כן, יש להטיל ספק במחשבות השליליות. הטלת ספק באמונות ומציאת סתירות אשר נוגדות אותן, יסייעו עד מאוד במסע אל עבר השגת המטרה.

אנחנו האחראיים הבלעדיים לעתידנו

רבים מאיתנו מתבוננים בעבר בנוסטלגיה, מדחיקים את הבעיות שהיו וחושבים כי אם רק היינו עושים כך אחרת פני הדברים היו שונים. ההתמקדות בעבר שואבת כוחות נפשיים ומשאירה אותנו עייפים ורצוצים –  ממצב שכזה לא יצמח שום קשר חיובי.  במקום להשקיע את האנרגיות בעבר ולהתרפק עליו, יש להתמקד במטרה הרצויה – במציאת זוגיות ואהבה ולעבור אימון לזוגיות. זה אומר שעלינו לדמיין את האדם אותו הינו רוצים לראות לצדנו, לחשוב עלינו בסיטואציות משותפות עמו וליצור בראשנו את ההעתק המדויק של המציאות בה הינו רוצים לחיות.  כידוע מחשבות יוצרות מציאות. את זה אמרו חכמים מאתנו לפני שנים רבות. אם נחשוב חיובי, נמשוך את החיובי לחיינו וכך נגשים את המטרות שהצבנו לעצמנו וביניהם, מציאת זוגיות טובה. ועל אותו המשקל, טיפ קטן נוסף. חייכו! החיוך הוא קו עקום שמישר הכל.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

טיפים ומאמרים נוספים בנושא קשב וריכוז

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אימון אישי קשב וריכוז - שוש מעוז אריה
מרגיש מאותגר?
אף פעם לא מאוחר!
אני יכולה לעזור...