אייקון סגירת טופס
אייקון צור קשר צור קשר
רוצים שאחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן

אימון מנהלים לשיפור התפקוד האישי והעסקי


תפקידי ניהול דורשים מהמחזיק בהם מגוון רחב של מיומנויות, אישיות ומקצועיות כאחת. עם המיומנויות האישיות ניתן למנות התנהלות נכונה ויחסי אנוש טובים, יחד עם היכולת להתמודד עם שינויים מתמידים בתחום העיסוק של המנהל.

המיומנויות המקצועיות הנדרשות ממנהל כוללות גם את היכולת להתמודד עם לקוחות וספקים ויחד עם זאת לשמור על יחסי אנוש ולהתמודד גם עם הלחצים המופעלים מתוך העסק עצמו בעיקר בכל הקשור בניהול תקציבים ובכוח האדם והעובדים של העסק. אימון מנהלים איכותי ומקצועי עשוי לסייע למנהל לתפקד כראוי במגוון התחומים שהוזכרו לעיל, ולשמור על איזון בין תפקידו כמנהל ותפקידו כמוביל העסק. מהו אימון המנהלים? כיצד יכול לסייע האימון הזה בשיפור הניהול של העסק וביחד איתו בשיפור התוצאות העסקיות? בשורות להלן נעסוק בכל היתרונות הגלומים באימון המנהלים. 

אימון מנהלים והמשמעויות שלו

אימון המנהלים (באנגלית -  קאוצ'ינג) מסייע למנהל העובר אותו לרכוש את המיומנויות הנדרשות לו לביצוע איכותי של המטלות שלו, ובהשגת תוצאות מיטביות בתפקידו. אימון מנהלים מתמקד במציאת דרכים איכותיות להתגברות על מכשולים בדרך להשגת מטרות, וכן להגברת המוטיבציה והיכולת של המנהל לערוך את השינויים הנדרשים (אם נדרשים) בעסק. זאת, במטרה לשפר את התפקוד הכולל של העסק ואת התפקוד של כל אחד ואחד מהעובדים בו. המאמן אינו מייעץ למנהל באשר לדרכים להשגת המטרות שהציב לעצמו, אלא מסייע לו עצמו להוציא את המיטב ולהביא לידי ביטוי את התכונות שבגללן שבזכותן הוא מונה מלכתחילה לתפקידו.

אימון למנהלים ושיפור התוצאות העסקיות

נקודת המוצא של האימון למנהל היא, שככל שהמנהל מודע יותר ליכולות שלו בתחומים השונים הקשורים לניהול העסק כך הוא יוכל למקסם את התוצאות האישיות שלו ביחס לעסק, ושל העסק ביחס למתחרים. אימון מנהלים גם מסייע במציאת הדרך הנכונה לשלב בין החיים האישיים לבין הזמן המוקדש לניהול העסק. אם יש לך עניין בביצוע אימון מנהלים איכותי ובהשגת התוצאות המיטביות עבורך ועבור העסק, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים של עם שוש מעוז אריה. שוש תסייע  יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בבניית תוכנית אימונים אישית ויישום שלה עד להשגת התוצאות הרצויות. 

אימון מנהלים

X