אייקון סגירת טופס
אייקון צור קשר צור קשר
רוצים שאחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן

אימון מנהלים התמקדות במטרה והשגת יעדים


 

אימון מנהלים הוא למעשה הכוונה של מנהל, בעל תפקיד או בעל עסק, במטרה לסייע לו בצמיחה אישית, ויחד איתה את הצמיחה העסקית. מה זה אימון אישי למנהלים ומה המטרות שלו? אילו עקרונות באימון הזה הם משמעותיים להשגת המטרות כפי שצוינו? מה היתרונות של אימון אישי, ההופכים אותו לכל כך רלבנטי? בשורות הבאות נעסוק בתחום שהוא חדש יחסית בעולם בכלל ובישראל בפרט.

 

אימון אישי למנהלים ומציאת הדרך הנכונה

אימון מנהלים נועד לסייע למנהל להשיג מטרות שהוא קובע לעצמו. זאת, באמצעות אימון שלו וסיוע במציאת דרך הפעולה המתאימה עבורו, להשיג מטרות שהוא מעוניין בהן. חשוב להדגיש כי אין דרך אחת נכונה, וכל אדם הוא אישיות בפני עצמה. זאת הסיבה שאימון אישי הוא דרך מצוינת המביאה תוצאות טובות בתוך זמן קצר יחסית.

הגדרת המטרות: כל מנהל מגדיר את המטרות ואת היעדים שהוא מעוניין להשיג. היעדים והמטרות יכולים להיות עסקיים או אישיים, או צירוף של השניים.זיהוי וסילוק המכשולים: זיהוי המכשולים בדרך להשגת המטרה נחוץ, כיון שההנחה היא שסילוק מכשולים סולל את הדרך להמשך. יש להתייחס לכל מכשול כאל אתגר, שהסילוק שלו מעצים את המנהל.

 

אימון מנהלים והתוויית הדרך

התוויית הדרך הינה יצירת האסטרטגיה להצלחה האישית והעסקית. למעשה, בחלק ניכר מהמקרים מתברר כי הא בהא תליא, והשגת יעד עסקי איננה מנותקת מהשגת יעד אישי, וההפך. אימון מנהלים עוסק לא אחת גם בבעיות בלתי פתורות של המנהל עם עצמו, עם המשפחה הקרובה ועם חברים או עמיתים לעבודה ובכלל. ככל שדעתו של המנהל תהיה פחות מוסחת, כך הוא יוכל להתרכז במטרה המרכזית – שיפור העסק והגדלת הרווחיות.

למעשה, מה שהמנהל מקבל מהאימון הוא ארגז כלים שיסייע לו גם בעתיד להתמודד בהצלחה עם אתגרי החיים והעבודה או העסק. אם השגת המטרות העסקיות מתעכבת והעסק לא מתפקד כמו שהיית רוצה, אם יש לך רצון להנחיל למנהלים ולעובדים בעסק צורת התנהלות חדשה, זה המקום עבורך. אימון מנהלים איכותי של שוש מעוז אריה יסייע לך בקביעת יעדים ברי השגה והתוויית הדרך להשיגם. כדאי ליצור קשר בהקדם ולעשות צעד חשוב להצלחה עסקית ואישית.

 

אימון מנהלים

X