אייקון סגירת טופס
אייקון צור קשר צור קשר
רוצים שאחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
רוצים שאחזור אליכם?

השאירו פרטיכם כאן!

אימון משפחות


הפרעות קשב וריכוז – והתא המשפחתי:

להיות הורים לילד המתמודד עם הפרעת קשב וריכוז, הינה לרוב משימה קשה, מאתגרת ומתישה עד מאד. תחושות מגוונות של אשמה, תסכול, עצב, כעס ותשישות מלווה את ההורים בעודם מנסים לתמוך בילד, להקנות לו כלים, להתמודד אתו, להתמודד מולו – וכל זאת לצד ניהול בית, קריירה, גידול ילדים נוספים ועוד..

להורים במשפחה, שבה אחד הילדים מתמודד עם הפרעת קשב וריכוז , יש תפקיד מאתגר, מורכב וחשוב: עליהם לאתר את הטיפול הטוב ביותר עבור ילדיהם, לרתום את אנשי המקצוע המתאימים ביותר ולפעול תוך שיתוף פעולה הדוק עם כל הגורמים המטפלים בילד, לרבות בית הספר.

כל זאת על מנת לצייד את הילד ב”שק של הצלחות” לקראת חייו כבוגר. “שק” שיעלה את הביטחון העצמי שלו, יאפשר לו להגיע לידי מיצוי יכולותיו ולשאוף הלאה, להכיל את הכישלונות ואת ההצלחות, להיות שבע רצון מחיי החברה שלו ובעל יכולת להשיג בהגינות את המטרות שלו בחברה. זוהי משימה אינה פשוטה כלל – אשר לרוב משאירה את ההורים “סחוטים” מהחיים, אבודים ולעתים אובדי עצות.

 

אימון משפחתי – הצלחה משפחתית:

אימון משפחתי למשפחות בעלות ילד עם הפרעות קשב וריכוז, היינו תהליך של קביעת מטרות בתחום ההורות וההתנהלות של חיי המשפחה. האימון מתמקד בהקניית כלים להתארגנות אפקטיבית, ניהול והתמודדות עם ביטויי הפרעת הקשב במשפחה, בלימודים, בקריירה, במערכות יחסים ועוד. האימון כולל מפגשים עם הורים וילדים, במטרה לשפר רוטינות, תקשורת, והרמוניה בין בני המשפחה.

לקבלת פרטים אודות אימון משפחתי למשפחות בעלות ילדים עם הפרעות קשב וריכוז חייגו עכשיו 054-3093096.

 

להזמנת שיחה אישית ממוקדת עם שוש לחצו כאן!

X