ערכים

בחירות והכרעות נכונות בדרך לצמיחה והצלחה – פעילות ערכים

ערכים מהווים עבור כולנו את הבסיס ועמוד השדרה עליהם אנו נסמכים לאורך חיינו. אדם ללא ערכים הוא אדם ללא שורשים ובעתות משבר הרי שהוא עלול למצוא עצמו תלוש וחסר אונים.

אישיותנו מורכבת מערכים שהינם דרכים בהן בוחר האדם באשר לאופן התנהגותו וחייו וזאת מתוך אמונה בטוב., ערכים הם עקרונות עליהם מושתתת המערכת הנורמטיבית של החברה והם נועדו לאפשר לנו להבדיל בין טוב ורעפעילות ערכים מחלקת את התחום לשתי קבוצותערכים נצחיים שהינם אידיאות דוגמת שלוםן, שוויון, צדק ואהבה וערכים אינסטרומנטליים, המיועדים לאפשר לנו מימוש של מטרות וכוללים נימוסים, אחריותהישגיות, התחשבות ועודוהגשמה. ערכים הינם אידיאלים שהאדם מאמין בהם וחותר להגשמתםכאשר כל אדם יכול לעצב את סולם הערכים שלו ולקבוע את דרכו ואת מטרותיו בחיים.

פעילות ערכים – מפגש האדם את עצמו

שוש מעוז אריה הינה מנטורית למימוש פוטנציאל אישי ועסקי בעלת ניסיון ומומחיות של שנים רבות בתחום. בעזרת הכלים המקצועיים והניסיון העשיר, שוש מסייעת לאנשים לממש ולמצות את הפוטנציאל הגלום בהם ולהפוך להיות מי שהם באמת רוצים להיות וכן להגשים יעדים ומטרות בחיים. אחת הפעילויות הנכללות באימון האישי היא פעילות ערכים אשר מביאה את האדם להבנה עמוקה באשר לדרכים הנכונות לו לפעול, תוך יצירת בסיס איתן שניתן לצמוח ממנו ולהתעצם.

מימוש פוטנציאל אישי ועסקי

שוש מעוז אריה הינה מנטורית למימוש פוטנציאל אישי ועסקי בעלת ניסיון ומומחיות של שנים רבות בתחום. בעזרת הכלים המקצועיים והניסיון העשיר, שוש מסייעת לאנשים לממש ולמצות את הפוטנציאל הגלום בהם ולהפוך להיות מי שהם באמת רוצים להיות וכן להגשים יעדים ומטרות בחיים. אחת הפעילויות הנכללות באימון האישי היא פעילות ערכים אשר מביאה את האדם להבנה עמוקה באשר לדרכים הנכונות לו לפעול, תוך יצירת בסיס איתן שניתן לצמוח ממנו ולהתעצם.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

טיפים ומאמרים נוספים בנושא קשב וריכוז

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אימון אישי קשב וריכוז - שוש מעוז אריה
מרגיש מאותגר?
אף פעם לא מאוחר!
אני יכולה לעזור...