אייקון סגירת טופס
אייקון צור קשר צור קשר
רוצים שאחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
רוצים שאחזור אליכם?

השאירו פרטיכם כאן!

המלצות הפרעות קשב/ ערכים


המלצות על הפרעות קשב:

 

 

 

המלצות על סדנת ערכים:

 

מה אומרת “סופר נני” על המשחק :

“אחרי קריאה מדוקדקת של העלון המצורף למשחק ואחרי התנסות של משחק עם נכדיי, אני שמחה להמליץ על “על מה ולמה” ילדים מנסחים ערכים.
המשחק מתאים לגילאי ילדים מגוונים, הוא גורם לשיתוף פעולה והיכרות מעניינת בין ההורים והילדים והוא מאד רלבנטי לתקופה פוסט מודרנית זו, בה דיון על ערכים לא תמיד מתקיים או מוערך. משחק מומלץ.
אני חוזרת שוב על הערכתי הרבה על יצירת משחק כל כך נכון, נבון וחשוב.
בהצלחה,

מיכל דליות


מצאתי בקלפים “על מה ולמה” דרך פשוטה להגיע לערכים המובילים דרך הגדרה חוזרת של עדיפויות.
בדרך ניתן לעשות בירור מעמיק של משמעות הערכים, נוכחותם בחיים והאתגר בלחיות ערכים. ממליצה בחום.
שלך,

אנאבלה שקד – מנהלת בי”ס למאמנים של מכון אדלר


שוש מעוז אריה, תרמה רבות למשתתפי הסדנאות במכון נורד. היא הנחתה בהצלחה רבה מס’ סדנאות העוסקות באימון אישי ובאימון קבוצתי בעזרת קלפי אימון מעשה-ידיה בשם: “על מה ולמה – “קלפים מנסחים ערכים” ו”ילדים מנסחים ערכים”. מתגובות המשתתפים אפשר להסיק שהם נהנו מאוד גם מהקלפים עצמם וגם מהנחייתה המקצועית, המעמיקה והחמה של שוש. אנו מצפים להמשך שיתוף הפעולה עם שוש בהנחיית קבוצות במכון נורד.                                                    

ד”ר עפרה אילון – מנהלת, מכון נורד


נפגשתי היום עם שוש בפגישה אישית ולאחריה השתתפתי במפגש נטוורקינג וקלפי אימון. גיליתי אישה חכמה, נעימה, בעלת ניסיון רב וכישורים בינאישיים גבוהים, המצליחה לקיים שילוב נדיר בין הנחיה מדויקת תוך כדי ניהול זמן והובלה ברורה עם הנחיה נעימה תומכת ומאפשרת.

רוני ארז, מנכ”ל בריינספא


במסגרת עבודתי כמרכזת “מרכז יומי לנערה” באגף הרווחה בעירית נס ציונה, פניתי אלייך וביקשתי אותך להנחות סדנת ערכים לצוות המרכז. מדובר בצוות המלווה את העשייה במועדון שנים רבות, עשייה המחייבת התמודדות לא פשוטה מול הנערות, ולפיכך, לא אחת הן נדרשות להשתמש בכלים מקצועיים מגוונים. הסדנא אפשרה למתנדבות להעשיר את “ארגז הכלים” ברמה האישית, הצוותית והמקצועית. הסדנא הועברה ברגישות רבה, תוך מתן כבוד מלא לכל אחת מהצוות, דבר שאיפשר עבודה אמיתית של כל אחת ושל כולנו יחד.

אין לי ספק, כי כולנו נתרמנו מהתהליך שעברנו וכי המוטיב הערכי אשר עבר כחוט השני בסדנא, ילווה אותנו בחיים בכלל ובמפגש היומיומי מול הנערות הצעירות בפרט.

פנינה סטילקול, עו”ס, מרכזת היחידה לנערות וצעירות


להלן משוב לסדנת ברור ערכים אישיים מול ערכים ארגונים אשר התקיימה במתי”א עיר כרמל. בסדנאות השתתף צוות מתי”א הכולל מורות חינוך מיוחד, רכזות ומטפלות פרא-רפואי ותרפיה.

“הצוות עבר חוויה ראשונה במינה בנושא כה חשוב המשפיע על התנהגותנו ותפקודנו בעבודה מול תלמידים והורים והחשוב ביותר – מול עצמנו.
הצלחתן לגרום לנו להיכנס אל תוך עצמנו, לשאול את השאלות הנכונות ולבדוק מה מוביל אותנו ולאחר מכן, לעשות סדר פנימי.
הבירור הזה ימשיך ללוות אותנו בכל סיטואציה או דילמה וכולי תקווה שנוכל להשתמש בו נכון.

בשמי ובשם צוות מתי”א אני מודה לכן מאד“.

כיוף פריאל, מנהלת מתי”א, עוספיה


רציתי להודות לך בשמי ובשם חוה המדריכה שהיתה איתי בערב הנפלא שארגנת. הראית לנו ולימדת אותנו להסתכל על נושא ממספר זויות וכיווני חשיבה מקוריים.
ערכת הקלפים מקסימה, מורכבת מצד אחד בעושר המושגים והערכים ומצד שני בפשטות ובדרך המובנת ליישום שימוש והבנת הערכים גם מנקודת מבטם של אנשים שונים.
אשמח לקחת חלק בהדרכות נוספות.

טל חסין, פישמן רשתות, מחלקת הדרכה ופיתוח ארגוני


מזה 13 שנה אני מטפלת ועושה שימוש בערכות קלפים שקניתי במהלך מסעותינו בעולם. לפני מספר חודשים רכשתי את ערכת הקלפים המדהימה שלך על ערכים ומאז אני משתמשת בה בכל הזדמנות עבורי ועבור לקוחותיי, ובעיקר בטיפול בילדים. אני מוצאת שהקלפים שימושיים, עוצמתיים, יפים מאוד ומאפשרים עבודה עמוקה ביותר במגוון רב של מצבים עם אנשים ברמות מודעות שונות. אני חושבת שכל משפחה, מטפל או מאמן צריכים להחזיק חבילת קלפים כזאת היות והיא הופכת נושא מורכב כערכים לכיפי ונגיש. אני מודה לך על שיצרת אותם ומאחלת לך המון הצלחה ושעוד מטפלים, מאמנים ולקוחות יחשפו לקלפים האלה ויהנו מהם כמו שאני נהנית. ממליצה בחום!

ניצה יניב, מרכז ניצת הלב


חזרתי עכשיו מפגישת אימון איתך בקלפי “על מה ולמה”. קשה לי לכבוש את רגשותי ותחושותי עד מחר ולמרות השעה המאוחרת יש בי צורך לכתוב לך כמה מילים.
שוש, היה לי תענוג צרוף להקשיב לך ולצפות כיצד את מנהלת מפגש. התקבצנו כמה נשים בביתה היפה של אילנה סגל והתחלנו בסבב נטוורקינג מיוחד, יצירתי ומעצים. בעזרת הקלפים שלך הצגנו את העסק שלנו. זה היה ממוקד, אישי ומקורי והתוצאה היתה קשב וסקרנות של כל המשתתפות. אח”כ זכינו ב- 5 דקות של זהב – אימון עיסקי ממוקד ועינייני.
מאוד נהניתי משפתך הרהוטה, התמקדות בנושא והדרך בה “הוצאת” מאיתנו פיתרונות לבעיות שהעלנו. מהשיחות שהיו לי אח”כ עם המשתתפות שמעתי המון פירגון והערכה לך שוש.
להגיד “את מדהימה”, “גדולה”, “כריזמטית”…. זה נכון אבל כבר שחוק אמרו את זה קודם לפני… אני רוצה להיות מקורית ויחודית ולתת לך את התואר “ממגנטת”.
ממגנטת יקרה שלי, אבוא שוב לשמוע אותך כי את בבחינת אבן שואבת של ידע, ניסיון, שפע של נתינה, יכולת אבחנה מדהימה, הקשבה והמון אמפתיה.

בהערכה ואהבה, אדי אלון


שוש הנפלאה. חוויתי אתמול מפגש פי 5 עם שוש וקלפיה הנפלאים. הדרך שבה שוש מנחה את האירוע והדרך שבה היא מסוגלת לאמן בקבוצה כל אחד בנקודות מסויימות בדיוק לצרכים שלו הפתיעו אפילו אותי שמכורה כבר ממזמן לאישה הקסומה הזו. שוש הצליחה בצורה כל כך עדינה אבל החלטית להביא כל אחת מהמשתתפות להבנה בהירה כמו יהלום של מה שבאמת היא רוצה. ברור לי שאם אקח מאמנת עסקית זו תהיה שוש.
אם זה מה שהיא הצליחה לגרום לי ב10 דקות שיחה אז באמת השמיים הם הגבול איתה.
תודה מכל הלב.

דנה כהן


שוש המקסימה,
השתתפתי בסדנת קלפי האימון שלך והיה בוקר נפלא,ממקד ועם המון תובנות להנעת העסק קדימה.
שוש, את אישה נעימה ומקצועית, הובלת אותנו בשיחה עם שאלות ממוקדות להמשך עשייה..ועשית זאת במיומנות רבה עם המילים הנכונות,ונתת גם טיפים נהדרים להנעת העסק.
תודה לך שוש על בוקר מעשיר וכייפי איתך.
באהבה רבה ממני.

חגית שרעבי-נומרולוגית.


אתמול חוויתי אצל שוש מפגש טעימה של אימון חוויתי באמצעות קלפי הערכים שאנו רוצים לשפר בעסק שלנו. שוש נתנה לכל אחד את חוויית האימון האישית והמדוייקת בעבורו ואנו למדנו מכך רבות ותוך כדי הסברים על הפרעות קשב והטיפול עם הרבה הומור וצחוקים. שוש היא אישה מדהימה ונעימה שכיף לשמוע אותה ולקבל מימנה את ההכוונה המדוייקת לעסק. אז מי שסובל או חושב שסובל מהפרעת קשב כל שהיא שוש המאמנת המדוייקת בעבורו.
אני מתחילה אימון אצלה בקרוב ואתם עוד תשמעו על התוצאות.
אני כבר מאוהבת.

שרה שלום, סטודיו זמן בראשית – לקרמיקה בכיף.


ארוע הנטוורקינג בביתה המקסים של שוש מעוז-אריה היה מיוחד במינו, כי התבסס על קלפי הערכים של שוש.
כל משתתף בחר 5 קלפים שמבטאים את הערכים שלו, והתבקש לדרג אותם לפי מידת המימוש שלו אותם בעסק שלו. על הבסיס הזה זכה כל משתתף לקבל משוש אמון אישי של 4 דקות.
היה זה אימון תמציתי, ממוקד, בהיר ועניני .
בהרף עין קלטה שוש את נקודות התורפה שלי ונתנה לי “שיעורי בית” לטיפול בהם, ואני עדייו עובדת להכין אותם, כי אכן הם נוגעים בלב ליבו של העסק שלי.
שוש, את בחורה ממוקדת, מבריקה ומרתקת, ואני אשתתף גם באירוע הבא שלך מ”הפרעת קשב” ל”הקשבה ללא הפרעה”.

אהובה ריבלין “תבונה מעגלית


הסדנא “דרך ערך” שהעברת לכיתת “נחשון-תלפיות”  בראשון-לציון היתה מעניינת, יצירתית וחשפה בפני תלמידי עולם ערכים מגוון ומורכב. 
עולם ערכי זה פתח לפניהם ,צוהר משמעותי איתו היה עליהם להתמודד ולהפעיל חשיבה מוסרית-ערכית, לדרג את הערכים החשובים והמשמעותיים בחייהם.הסדנא הועברה בדרך יצירתית והתלמידים התחברו אליה במהירות ושיתפו פעולה באופן מדהים. מהמשוב שערכנו הסתבר שהתלמידים הבינו את חשיבות הערכים כיסוד איתן ומעצב בחייהם ואת ההשפעות מרחיקות הלכת  כ”תלפיונים”, שאמורים לשמש כתשתית ההשכלתית, הערכית וההתנהגותית של מדינת ישראל בעתיד.
יישר כוחך!

חביבה מלניק-רכזת הסטוריה ומחנכת נחשון-תלפיות


הסדנא היתה מרתקת ומעשיה מאוד – הן ברמה המקצועית והן בזו האישית.רמת המקצועיות שלך כמנחה, יישום החומר בסדנא ורמת שביעות הרצון הכללית של המשתתפים מההדרכה שלך היתה גבוהה מאד.

מעין, שירות מבחן לנוער – מחוז מרכז


הסדנא היתה מצוינת, ממוקדת, מעניינת, מאתגרת ויוצרת התבוננות מחודשת בסל הערכים האישי והמקצועי שלי.
יישר כוח, המון הצלחה וחג שמח

אביגיל גליבטר, ייעוץ ארגוני, פיתוח ארגוני והדרכה


תודה רבה לך, על המפגש, על שהכנסת אותי לביתך ,זו חשיפה אדירה , על שפגשתי אישה נאה מבפנים ומבחוץ ובית נאה, הן על קירותיו והן כפי שהספקתי להתרשם, גם משפחה נאה. ואכן ,מעז יצא מתוק ורווחתי כפליים מסדנא אינטימית ומכך שחל ויתרנו ודחינו .השאלות, המחשבות, הדילמות – רצות בראש בימים האחרונים.
אשמח לשמור על קשר.

הילה


המשוב הכתוב שלי ליצירת הקלפים “על מה ולמה”? וכן לסדנת הערכים שקבלתי אצלך:
בחינת ערכים אישיים היא פעולה מרכזית להערכתי, מאחר ולעיתים קרובות אני מגלה סתירה בין דרך החיים של האדם לבין ההצהרה על ערכיו. ככל שנצליח לחיות על פי הערכים האישיים נהיה שלמים יותר עם חיינו, האנרגיות שלנו יזרמו לכיוונים ברורים ולא יתרוצצו בין ערכים סותרים. ככל שהאנרגיות שלנו יזרמו לכיוונים יותר ברורים נוכל להגיע איתן לעוצמה רבה יותר.
בתהליך האימון בערך באימון השלישי או הרביעי, אני נוהגת לשחק עם המתאמן/ת בקלפים “על מה ולמה”? את המשחק למדתי ורכשתי בסדנה אצל שוש מעוז –אריה.
התוצאות מצוינות. המשחק מסייע למתאמנת לזהות מה היא רוצה להשיג ולעיתים איננה מודעת לו. מתאמנת צעירה שהערך החשוב בחייה הוא יצירתיות קיבל דרגת מימוש של 3. לאחר שזיהתה נתון זה, בנתה תכנית פעולה לקידום היצירתיות בחייה והגיעה לתוצאה נפלאה של כניסה להליך של כתיבת ספר, שהביא הרבה עוצמה ושמחה למישורים נוספים בחייה.
לאחרונה רכשתי את משחק הערכים המותאם לילדים, ואני מצפה לתוצאות מעוררות כפי שקורה למתאמנות הבוגרות. משחק זה  ישמש אותי גם בעבודתי עם קהילות יהודיות בפנסילבניה בקיץ הקרוב, מאחר וכל הערכים מתורגמים גם לאנגלית. אני כבר סקרנית לחוות את התוצאות שם.
בהוקרה לשוש גם על הסדנה המשמעותית שחוויתי איתה וגם על המשחק הפשוט והמאתגר כל כך.

דנית לוי


שוש בוקר נפלא,
עבר שבוע מאז המפגש הנפלא למרות שהגעתי באיחור. היה שווה מאוד להגיע מבאר שבע למפגש הקצר וללמוד מאישה מיוחדת. הקלפים נהדרים!!!!
יום נפלא לך, ולפנל שהיה. 

נדין חליוה, מאמנת אישית להצלחה בחיים


שלום שוש,
ראשית תודה על הסדנא, המקצועית והמעניינת. חיפשתי הרבה זמן כלי חוויתי לנושא הערכים שניראה לי מהותי ומניע והקלפים שפיתחת מעוררים דיאלוג בהנאה ובספונטאניות.

רונית


שוש שלום,
תודה תודה על הערב המהנה והמחכים, המעורר למודעות ולחשיבה.
עצם פיתוח הכלי ואופן ההעברה שלך, מעוררים השראה.
תודה על שליחת המצגת היפה והסיפור.
בהערכה והוקרה.

שלומית שוגרמן , מאמנת להגשמה עצמית ומקצועית 


משוב על אימון זוגי:
האימון שעשינו באמצעות הקלפים שלך עזר לנו מאד! אחד הערכים החשובים לרון הוא חברות ויחד עם זאת הערך החשוב לא תופס מקום בחייו כפי שהוא היה רוצה. יש לו הרבה חברים אבל הוא לא משקיע בתחזוקת הקשר עמם והעמקתו וכתוצאה מכך יש התרחקות. בעקבות האימון הוא הציב לעצמו למטרה ליזום יותר שיחות טלפון ומפגשים עם חבריו ולשמחתו הוא עומד במשימה וכמובן גם נהנה מכך. הוא עשה שינוי, באמצעות משחק הקלפים, והביא לידי ביטוי ערך שחשוב לו יותר בחייו.

רון ואפרת


משוב על אימון אישי

קלפי הערכים עוררו בי מחשבה על חיי ועזרו לי לחדד מה חשוב לי בחיי, מה בי יכול לעזור לקדם את הדברים החשובים לי, מה בי חוסם אותי ומה המחיר שאני משלמת על אותה חסימה או תקיעות. הכנתי תכנית פעולה שתביא אותי להשיג את השינוי, כך שהערכים החשובים לי יבואו לידי ביטוי בחיי היומיום.
בתקופה זו של חופשת הלידה זה עשה לי טוב לעסוק בהתפתחות אישית.

עופר


“המשחק מעניין ומלמד. הוא גורם לך לתהות על קנקנם של ערכיך: הן על אלה שחשבת שהם העיקריים והמנווטים בחייך והן על אחרים העשויים להתגלות ככאלו” .

אפרת


כבר כשהגעתי היום הביתה היו אצל בני בן ה-10 וחצי חברים, ושיחקתי איתם את המשחק, הם נהנו בצורה בלתי רגילה, ואני הופתעתי לגלות כמה הקלפים עניינו וסיקרנו אותם ואיזה שיתוף פעולה מדהים היה בניהם. והכי מדהים היה כשאחיינית שלי בת 4 היתה גם כן ומאוד רצתה להשתתף, אבל הם כמובן שלא הסכימו, לקחתי כמה קלפים, ולפי התמונות היא אמרה דברים, פשוט לא להאמין זיהתה ערכים ממש לפי התמונות, כמובן שאני הובלתי בשאלות כמו: מה את רואה בתמונה? איזה פרצוף יש לאריה, וכן הלאה, אבל פעם ראשונה שאני עובדת עם קלפים שכל כך עושים את העבודה עם ילדים. אני כבר עובדת עם קלפים, זאת פעם ראשונה שאני מגיעה לתוצאות מניבות. אז גם על זה תודה, על יצירת הקלפים והדוגמאות לשאילת שאלות למרות שלא הייתי צריכה, היתה כזאת דינמיקה טובה בין הילדים והם בעצמם שאלו שאלות ואני הייתי צריכה רק לכוון”.

אמא


 “האימון שעשינו באמצעות הקלפים שלך עזר לנו מאד. זו פעם ראשונה שישבנו כמשפחה ושוחחנו “בגובה העיניים”, ועל נושאים חשובים בצורה שלא הייתה מעולם אצלנו. ”
“למרות שערך החברות חשוב לי, גיליתי שהוא לא תופס מקום מרכזי בחיי, אחרי שגיליתי זאת הבנתי מה עלי לעשות על מנת להעלות את ערך החברות בחיי”.
“באמצעות משחק הקלפים עשיתי שינוי בהתנהגות שלי גם בבית וגם עם החברים”

הקלפים – מתנה בעלת ערך אמיתי.
חוויתי את הקלפים של שוש ומיד קפצתי על הרעיון וקניתי מתנה לאחיין צעיר לרגל יום הולדתו.

הקלפים פתרו לי בעיה כי אני תמיד מחפשת מתנות “אחרות” שיש בהן תוכן אמיתי.

בתוך ים המשחקים שאפשר לקנות, זוהי מתנה בעלת ערך רב גם לילד וגם לכל בני המשפחה.

המשחק מאתגר מבוגרים וילדים לחשוב על הדברים החשובים בחיים, ועוד עושה זאת תוך כדי משחק. גדול!

שרונה ליבני גולן, יועצת שיווקית.


קיבלנו אפילו רשמים מבני 3 אשר שיחקו עם אמם:
“הילדים התעניינו בתמונות., היו סקרנים לראות מה כתוב על הקלף (בחרנו מראש קלפים שהילדים יבינו), דיברנו על הדמויות באיור, מה הם עושים? כל ילד סיפר מה היה עושה בסיטואציה כזו”.
“קלפי הערכים עוררו בי מחשבה על חיי ועזרו לי לחדד מה חשוב לי”.

אמא לבני שלוש:


ברצוני להודות לך על סדנת קלפים (ערכים) מעניינת ומלמדת בה השתתפתי היום במסגרת כנס קלפים שהתקיים בקיבוץ שפיים.
מאד נהניתי והחכמתי הן מהדרך בה הצגת את הנושא, מהדרך בה הצגת את המטרות, מהשאלות המאד מדויקות כמו גם מהקלפים עצמם.
תודה רבה וחג שמח

עירית  (27.03.12)


08 יולי 2012

שוש יקרה – שלום וברכה !
איזו חוויה ארגנת עבורנו !

סדנת הערכים שהפעלת לנו גרמה לכל אחד ואחת מהמתנדבים לבחון את עצמו בהתנהלות האישית והערכית.
בנוסף נראה לי שהם השליכו את כל חשיבות הערכים גם על מערכת הקשר שלהם עם הפנסיונרים שאותם הם מלווים בקהילה התומכת של על”ה.
שוב תודה רבה,רבה ! היה מדהים !

בברכה

פנינה וינר – עו”ס, קהילה תומכת

נ.ב.- תודה עבור החומר ששלחת עבורנו !


להלן משוב לסדנת ברור ערכים אישיים מול ערכים ארגונים אשר התקיימה במתי”א עיר כרמל.
בסדנאות השתתף צוות מתי”א הכולל מורות חינוך מיוחד, רכזות ומטפלות פרא-רפואי ותרפיה:

 “הצוות עבר חוויה ראשונה במינה בנושא כה חשוב המשפיע על התנהגותנו ותפקודנו בעבודה
מול תלמידים והורים והחשוב ביותר – מול עצמנו.
הצלחתן לגרום לנו להיכנס אל תוך עצמנו, לשאול את השאלות הנכונות ולבדוק מה מוביל אותנו ולאחר מכן, לעשות סדר פנימי.
הבירור הזה ימשיך ללוות אותנו בכל סיטואציה או דילמה וכולי תקווה שנוכל להשתמש בו נכון.
בשמי ובשם צוות מתי”א אני מודה לכן מאד.”

כיוף פריאל, מנהלת מתי”א


שוש יקרה,
אני מודה לך על המפגש הנהדר שהנחיית אמש בפורום המאמנים שלנו בנושא “דרך ערך”.
פתחת לנו חלון נוסף לעולם הערכים ואפשרויות חדשות לעבודה עימם באימון.
ערכת זאת במשחק קלפים כייפי, בשיטתיות ובמיצוי מירבי של זמן הסדנה.
הוספנו ערך רב ונהנינו מאוד.
תודה רבה,

בני מרגליות – מנהל המרכז הישראלי לאימון פורץ דרך.


זיהוי הערכים שלי היה תהליך חווייתי וגדוש תובנות עבורי, ממנו בניתי תוכנית פעולה להשגת השינוי המיוחל
“ראשית שמחתי להכיר אותך ושנית נהניתי מאוד מהסדנא אתמול בערב זו בהחלט הייתה חוויה מקדמת.
אני מברך אותך על היצירה הנפלאה שהבאת לעולם האימון. קלפי הערכים לילדים הם קלפים מאוד אינטואיטיביים,
הילדים מתחברים למשפטים המנוסחים בשפתם. רמת ההמחשה היא כזאת שהילד יכול ממש “לראות” את הערך ולהזדהות איתו.
יחד עם זאת העבודה עם הקלפים נתפסת בעניי הילדים כמשחק מהנה והם מביאים את עצמם ללא מסכות
והגנות ברמה הטהורה ביותר. בנוסף, ערכת קלפי הערכים למבוגרים, מאלצת את המתאמן להתעמת עם האמת.
כלומר הוא רואה את הערך בשמו כפשוטו ללא פרשנויות מלבד הפרשנות שלו, ובכך הוא מתחבר לערכים ולמה שחשוב לו
בצורה קלה יותר וחווייתית.
שוב, תודה על תרומתך הנפלאה לעולם האימון.”

יאיר ביטון.


 “רכשתי את ערכת הקלפים המושקעת לילדים:”על מה ולמה” באמת הערכה מביאה ערך למשפחה ומלמדת את הילדים חשיבות של ערכים. מומלץ בחום! “

רחל ממון

X