טיפול בבעיות קשב וריכוז - שוש מעוז אריה

המדריך לאבחון וטיפול בבעיות קשב וריכוז

מתקשים בארגון ובהתארגנות? דוחים לעתים קרובות משימות שעליכם לבצע? מאחרים באופן כרוני ושוכחים להופיע לפגישות? מתקשים לסיים מטלות הדורשות התמדה? נוטים לאבד את הריכוז בעקבות גירויים חיצוניים? חיים בתחושה שאינכם מצליחים להגיע למיצוי הפוטנציאל המלא שלכם במקום העבודה?

אם עניתם בחיוב על מרבית השאלות, מומלץ לכם לפנות לאבחון וטיפול בבעיות קשב וריכוז.

חלפו שנים רבות מאז אותו עידן, בו נהוג היה להדביק לילדים תוויות של חסרי מוטיבציה, ליצנים ואו עצלנים, ותפיסות שינו את כיוונן אחת ולתמיד בכל הנוגע להבנת מצבים ודרכי טיפול. והנה, מבוגרים רבים מבינים כיום שכל אותם תסמינים שלא אובחנו בילדותם, מהווים, למעשה, חלק מתסמיניה של הפרעת קשב.

טיפול בבעיות קשב וריכוז: להפוך את ה"הפרעה" למתנה.

חלק מאותם ילדים, הצליח להפוך את ה”הפרעה” למתנה, ולנתב את דרכם למקומות המאפשרים התפתחות וצמיחה אישית ומקצועית. מדובר באנשים שהיטיבו לעשות שימוש ביכולות ובחוזקות שלהם, עבדו קשה והשקיעו זמן כפול מחבריהם, תוך שהם אינם מאפשרים לביטויי ההפרעה לעכב אותם ולמנוע מהם מלממש את הפוטנציאל הטמון בהם.

עם זאת, מדובר בחלק קטן שהצליח בכוחותיו הוא להתמודד ולהתגבר על ביטויי ההפרעה, בעוד שרבים אחרים חיים עד היום בתחושה של פספוס והחמצה מתמדת בגלל חוסר טיפול בעיות קשב וריכוז. ניתן לאבחן הפרעת הקשב בכל גיל. תהליך האבחון הינו מהיר ופשוט והטיפול בהפרעת קשב הינו ממוקד, זמין ואפקטיבי ומוביל לשיפור משמעותי באיכות החיים.

צפו במשוב של מטופל:

אימון מקצועי ע"י מאמן מומחה בADHD מקנה כלים להתמודדות נכונה מול האתגרים שמציבה ההפרעה.

אם מתעורר בכם החשד שגם אתם לוקים בהפרעת קשב, עם או ללא היפראקטיביות ואימפולסיביות- לעולם לא מאוחר מידי לגשת לאבחון וטיפול. 

כיום ישנן מגוון שיטות לטיפול בהפרעת קשב, כשאחת השיטות שנמצאו אפקטיביות ביותר היא אימון אישי, ע”י מאמן מומחה בתחום, שנועד להקנות כלים להתמודדות נכונה ויעילה מול הקשיים והאתגרים שמציבה ההפרעה על כל ביטוייה השונים, מה שמוביל בהכרח לשיפור התפקוד בחיים.

תהליך האימון כולל מספר שלבים, כשהשלב ההתחלתי מורכב מזיהוי מאפייניה האינדיבידואלים של הפרעת הקשב בחיי המתאמן והגדרת הצרכים והיעדים, זאת במטרה לבנות מסגרת אימונית התפורה בדיוק למתאמן. התכנית כוללת הקניית כלים ומיומנויות להעלאת המודעות העצמית, לניהול עצמי וניהול זמן אפקטיבי, כמו גם פיתוח אסטרטגיות אפקטיביות ויצירת דפוסי חשיבה והתנהגות חדשים ונכונים כתחליף להרגלים המעכבים.

לפרטים נוספים
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

טיפים ומאמרים נוספים בנושא קשב וריכוז

Wishlist Member WooCommerce Plus - Sell Your Membership Products With WooCommerce The Right Way .
אימון אישי קשב וריכוז - שוש מעוז אריה
מרגיש מאותגר?
אף פעם לא מאוחר!
אני יכולה לעזור...