אייקון סגירת טופס
אייקון צור קשר צור קשר
רוצים שאחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
רוצים שאחזור אליכם?

השאירו פרטיכם כאן!

כלי אימון


“לעשות חיים זו הדרך הטובה ביותר ללמוד” אינגריד באואר

בעולם של ריבוי מסרים ומשימות, עולם של קיצור תהליכים ומיידיות…לפעמים אנו זקוקים להפוגה קטנה בשביל להיזכר. להיזכר בסיבות שהביאו אותנו לדרך הנוכחית, לסיבות שבגללן אנו עושים את המסע, להיזכר בדברים החשובים לנו באמת ובמשמעות הפנימית המניעה אותנו – הערכים שלנו. הערכים הפנימיים שלנו, הבנתם ודיוקם – הם הכלים החזקים ביותר שיש לכל אחד מאתנו, בכדי לצלוח את המסע להשגת המטרות שלנו.

לפעמים חשוב לעצור שנייה ולעשות סדר בערכים שלנו, להבין מה מניע אותנו, מה משמעותי יותר לדרך ומה משמעותי פחות. מה היה נחוץ לנו עד היום – ומה נחוץ לנו מכאן והלאה.

“השפה היחידה להבנת דברים מסוימים היא חוויה ישירה. יש חוויות שפשוט לא ניתן לתרגם. חייבים לגעת בשביל לדעת.” טום בראון

אני גאה להציג בפניכם את סדרת קלפי הערכים – פרי פיתוחי, המשמשת ככלי אימוני לאנשי מקצוע וככלי לחיזוק וניווט ערכים משפחתי, אישי ומקצועי: • “על מה ולמה – קלפים מנסחים ערכים“ – משחק קלפים מרתק לאבחון ולמידה ערכית לאנשי מקצוע, וקבוצות (מתאים למבוגרים). • “על מה ולמה – ילדים מנסחים ערכים“ – משחק קלפים חווייתי, אשר יעניק לכם ההורים את הכלים לדבר עם ילדיכם על ערכים, לבחון ולנווט אל הסולם הערכי  המשפחתי הנכון לכם. • ” Feed Your Mind“ – משחק טיפולי ואימוני בדימוי גוף – בדגש על תזונה ומשקל. •“ValYou“ – גרסת “על מה ולמה – קלפים מנסחים ערכים” לדוברי השפה האנגלית.

למידע נוסף אודות קלפים טיפוליים, לחצו כאן.

X