אייקון סגירת טופס
אייקון צור קשר צור קשר
רוצים שאחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן
רוצים שאחזור אליכם?

השאירו פרטיכם כאן!

לימודי קואצ'ינג - ליווי והדרכת מאמנים


 

 

שלום לך, שמי שוש מעוז אריה, ואני כאן בכדי לעזור לך לצאת לדרך החדשה אליה את משתוקקת לצאת. כמו בכל דבר בחיים, ניסיון הוא אחד הכלים החשובים ביותר שיש לנו. כך גם באימון. יצאת ללימודים, יצאת ורכשת השכלה שכל כך ייחלת לה. כעת יש לך תעודה ואת רשאית לעסוק בתחום בו למדת מה עושים מכאן? זה השלב בו את אמורה להניע את עצמך? אבל באיזה כיוון?

 • האם את מרגישה מוכנה?
 • האם גם את שאלת את עצמך “מאיפה מתחילים”?
 • האם יש לך את הידע והכלים לפתיחת עסק?
 • האם את חוששת שמא לא תצליחי לגייס לקוחות?
 • האם את מרגישה מלאת רעיונות ואינך יודעת מהיכן להתחיל?

 

בדיוק במקום הזה –  בו את מרגישה שכל הידע שצברת במהלך הלימודים אינו מספיק. בדיוק בנקודה הזו –  בה את מרגישה שאת זקוקה לתהליך מובנה, לסדר ומפת דרכים מסודרת בכדי לעשות את הצעד הראשון. בדיוק במקום הזה – אני כאן בכדי לעזור לך.

המקום הזה – הוא מקום ממנו את יכולה לצמוח. מקום בו את זקוקה לליווי והדרכה בהירה, מסודרת ומובנית. הדרכה שתעשה לך סדר בכאוס שאת חווה עכשיו. לימודי קואצ'ינג- ליווי והדרכת מאמנים בתחילת דרכם הוא חלק מהשירותים אותם אני מעניקה – ועושה זאת בחיבוק גדול ואוהב.

 

לימודי קואצ'ינג | שוש מעוז אריהלימודי קואצ'ינג: מה כוללת הדרכת המאמנים החדשים?

 • שעה שבועית של הדרכה (טלפונית או פנים אל פנים)
 • הדרכה צמודה צעד אחר צעד
 • הקניית כלים מעשיים לדרך החדשה
 • הדרכת בגיוס מתאמנים ראשונים
 • לימוד שיווק עצמי ללקוחות
 • לימוד כלים שיווקיים מתאימים
 • הדרכה בנוגע לתשתית העסקית לה את זקוקה
 • למידת הכלים אשר יעזרו לך בתהליך האימונים
 • התמודדות עם מתאמנים שלא מגיעים קבוע לתהליך האימון
 • כלים ליצירת עניין באימונים ונחשקות עסקית
 • הדרכה בנוגע לשיווק בנכסים דיגיטליים (האם כדאי לפתוח אתר או שמא דף פייסבוק?)

 

לימודי קואצ'ינג להדרכה וליווי מאמנים מקצועיים בתחילת דרכם

מזל טוב, סיימתם לימודי קואצ'ינג להסמכת מאמנים מקצועיים. רכשתם השכלה, הוענקה לכם תעודה של מאמנים אישיים ועסקיים, ואולי אף הוסמכתם.

בצומת דרכים זו, קרוב לוודאי שיש לכם שפע של רעיונות מקוריים שונים כיצד לפתח, להפריח ולמנף את העסק שלכם, אלא שישנה מגבלה אחת שמונעת מכם לממש את החלום: אתם תקועים בצומת הדרכים הזה מבלי שיהיה לכם צל של מושג מאיפה מתחילים.

האימון (coaching) נחשב למקצוע חדשני שהחל להתפתח בשנות ה- 80 של המאה ה- 20. כיום מוגדר האימון כאחת מהאלטרנטיבות התכליתיות והאפקטיביות ביותר להנעה לתוצאות ולשיפור הישגים. התפיסה האימונית שמה את המיקוד בעקרונות של פיתוח המודעות והקניית כלים יישומיים המסייעים לנו לקבוע מטרות ולהגיע לתוצאות.

האם הידע התאורטי שנצבר במהלך הלימודים אכן מספיק להקמת עסק?

לימודי קואצ'ינג מהווים קורס הסמכה בסיסי, שמעניק למשתתפים היכרות עם המודל האימוני ומצייד אותם בידע תאורטי ובארגז כלים לפיתוח מיומנויות מקצועיות. עם זאת, המציאות מראה שבוגרי קורס רבים ומאמנים בתחילת דרכם משתוקקים לצאת אל הדרך, אך מתקשים בהקמת עסק משלהם ונוחלים תסכול ואכזבה רבה מניסיונות כושלים.

בשלב זה מתעוררות השאלות בנוגע למידת המוכנות האישית, לידע והכלים הנחוצים לפתיחת עסק, ליכולת לגייס לקוחות וכן הלאה, כששאלת המפתח שנותרת תלויה באוויר היא: "מאיפה מתחילים?" בדיוק בנקודה הזו עולה ההבנה בקרב המאמנים בראשית דרכם שכל הידע התאורטי שנצבר במהלך הלימודים איננו מספיק להרמת עסק. המנטורית והמאמנת האישית שוש מעוז אריה מציינת שכמו בכל תחום בחיים, הניסיון מהווה את אחד מהכלים החשובים והחיוניים ביותר אל עבר ההצלחה, וכך גם בתחום הקואצ'ינג.

לימודי קואצ'ינג: מגוון רחב של כלים מעשיים הנדרשים להקמת עסק מצליח ומשגשג

בדיוק מהמקום הזה שבו חשים שזקוקים למפת דרכים מסודרת ולתהליך מובנה לעשיית הצעד הראשון, מומלץ לפנות ללימודי קואצ'ינג להדרכה וליווי מאמנים בראשית דרכם. הדרכת המאמנים החדשים הנה צמודה ומלווה אותם צעד אחר צעד עד להקמת עסק פועם, שמייצר הכנסה וגדוש בלקוחות.

התכנית כוללת הקניית כלים שיווקיים פרקטיים לדרך החדשה, לרבות שיווק עצמי ללקוחות, שיטות לגיוס מתאמנים ראשונים, כלים להקמת תשתית עסקית נכונה, שיווק בנכסים דיגיטליים (דף פייסבוק ואו אתר אינטרנט וכדומה) וכן הלאה.

בנוסף, מוענקים בתכנית כלים מסייעים בתהליך האימונים, בהם כלים ליצירת עניין בקרב המתאמנים, טכניקות להתמודדות עם מתאמנים שאינם מתמידים בתהליך האימון ועוד מגוון רחב של כלים מעשיים נוספים הנדרשים להקמת עסק מצליח ומשגשג.

לשאלות נוספות וקביעת ליווי והדרכה – צרו קשר  בטלפון מס’ 054-3093096.

 

לימודי קואצ'ינג | שוש מעוז אריה

 

לימודי קאוצ'ינג להעצמה אישית ומקצועית

הקאוצ'ינג הוא למעשה אימון אישי שנועד לסייע למתאמן להשיג מטרה מסוימת, באמצעות ליווי, לימוד עצמי והבנה של המתאמן את עצמו. לימודי קאוצ'ינג נועדו להכשיר מאמנים (קאוצ'רים) וללמד אותם דרכים אפשריות למימוש הפוטנציאל הקיים אצל המתאמנים שלהם. מהי ההגדרה המקצועית, אם ישנה, של קאוצ'ינג? כיצד מסייע הקאוצ'ר למתאמן להשיג את המטרה? היכן ניתן ללמוד את מקצוע האימון האישי?

קאוצ'ינג - הגדרת המקצוע

קאוצ'ינג הוא תחום עיסוק הקרוי בשפה העברית אימון אישי. עם זאת, אין מדובר באימון ספורטיבי, אלא באימון מנטאלי של המתאמן, להעצמה אישית ולהשגת יעדים שונים, בדרך להשגת מטרת על. בפרפראזה על דברים שאמר אהוד ברק בזמנו, האימון האישי איננו מסייע לאדם לדוג, אלא נותן לו את החכה ומלמד אותו את מקצוע הדייג. הכלים האישיים והמנטאליים שהמתאמן רוכש במהלך האימון, נשארים "שלו" ומשמשים אותו להשגת מטרות נוספות בעתיד. דוגמה קטנה של התועלת באימון האישי, הוא סיוע למתאמן להתגבר על דחיינות, להתמקד במה שחשוב ולבצע מטלות נדרשות, לפני שהוא מתפנה לדברים אחרים.

אופי הסיוע של המאמן האישי

האימון של המתאמן על ידי המאמן האישי מתבצע באמצעות סדרת פגישות. בתחילה לומד המאמן להכיר את המתאמן, את הצרכים שלו ואת המטרות שלו, בין אם הן עסקיות, אישיות או אחרות. בשלב הבא, מזהה המאמן את נקודות החוזק והחולשה אצל המתאמן, שעשויות להאט או לזרז את השגת המטרה. נקודות אלה, חשוב לציין, מהוות חלקים בהתנהלות של המתאמן, שאם הוא מודע להם הוא יכול לשנות אותם במטרה לחתור להשגת המטרה. באשר למטרה הסופית – הרי שאין מטרה כזאת, וכל מטרה שהמתאמן משיג, היא קרש קפיצה למטרה אחת או סדרת מטרות נוספת. למעשה, קאוצ'ינג הוא תהליך מתמיד של שיפור ושינוי עצמי.

אם יש לך הרגשה שהחיים האישיים או העסקיים שלך נתקלו במעצורים שאין לך כלים להתגבר עליהם, זה המקום הנכון עבורך. כדאי לך ליצור קשר כבר כעת, ושוש מעוז אריה, קאוצ'רית מקצועית ובעלת ניסיון עשיר, תסייע לך להתגבר באמצעות לימודי קאוצ'ינג ותהליך אימון על מכשלות בדרך למימוש הפוטנציאל האישי והעסקי שלך.

X